ANA SAYFA
4. SINIF BELGELERİ
5. SINIF BELGELERİ
6. SINIF BELGELERİ
7. SINIF BELGELERİ
8. SINIF BELGELERİ
İNTERAKTİF BULMACALAR
DİN KÜLTÜRÜ AFİŞLER
SİSTEMDEN ÇIKIŞ
Ana Menu
 
Ana Sayfa
Afişler
Anlat(a)biliyorum
Büyük Risk
Din Dersi Siteleri
Din Kültürü
Dosyalar
Downloads
Dua Ayeteri
Efendimizin Ahlakı
Efendimizin Hayatı
E-Kabul Oyunu
Esmaül Hüsna
Flash Dosyalar
Güzel Sözler
İnteraktif Bulmaca
Peygamberler Tarihi
Sınavlar
Tanıyalım
Tanıtımlar
LGS Ders Notu
LGS Sorular
Bizi Tavsiye Et
İletişim
Hesabınız
Sistemden Çıkış
Tavsiye Linkler
 
  MEB
  EBA
  E-Okul
  Mebbis
  E-Devlet
  Egitim.gov.tr
  Meb Mevzuat
  Tebliğler Dergisi
  &Öğretim Programları
  E-Mevzuat
  Resmi Gazete
  &Ölçme Değerlendirme
  Diyanet İşleri Başk.
  Diyanet Kuran
  Diyanet Namaz
  Kuran Meali
  OSYM Gis
  OSYM
  Augis
  Türk Dil Kurumu
Yeni Üye Kaydı

Merhaba! www.dersimizdin.org sitesine hoş geldiniz.
Üyelik başvurusunda bulunmak için Üyelik Sözleşmesini kabul etmelisiniz.

İlkokul Ortaokul Din Kültürü Kaynak Sitesi - Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK ve GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Aşağıdaki şart ve hükümleri kabul etmiyorsanız, bu site ve içeriğinde yer alan sayfaları kullanmayınız.
www.dersimizdin.org Genel Kullanım Şartları, Genel Kurallar ve Yasal Sorumluluklar
Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi'nin www.dersimizdin.org kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.
Taraflar
a) www.dersimizdin.org internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Hepkebirler Mah. Keten Sokak Koçoğlu Apt. No:7/2 Merkez / KASTAMONU adresinde mukim Abdullah ALİOĞLU.
b) www.dersimizdin.org internet sitesine üye olan internet kullanıcısı "Üye" olarak yazılacaktır.
Sözleşmenin Konusu
İşbu Sözleşme’nin konusu www.dersimizdin.org’dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.
Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen www.dersimizdin.org sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.
www.dersimizdin.org , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi halinde,
1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması durumunda,
1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur.
1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi yasaktır.
2. İçerik Kullanımı
www.dersimizdin.org 'da sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. www.dersimizdin.org içeriğinde yer alan bütün materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya www.dersimizdin.org 'un izni olmadan link vermek yasaktır.
3. Sorumluluklar
3a. www.dersimizdin.org kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.dersimizdin.org sitesini kullanmaya başlayabilir.
3.b. Kullanıcı, www.dersimizdin.org sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.dersimizdin.org 'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.
3.c. Kullanıcının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.dersimizdin.org sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, Kullanıcının www.dersimizdin.org'dan yararlanması www.dersimizdin.org tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabı kapatılabilir.
3.d. www.dersimizdin.org ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve www.dersimizdin.org tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden www.dersimizdin.org sorumlu tutulamaz.
3.e. Kullanıcı , www.dersimizdin.org 'dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.
3.f. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcının elektronik posta ile isteği üzerine www.dersimizdin.org üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.
Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle www.dersimizdin.org 'un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. www.dersimizdin.org , Kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.
4. www.dersimizdin.org 'un Hak ve Yükümlülükleri
4.a. www.dersimizdin.org , kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, kullanıcının paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcının www.dersimizdin.org sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, www.dersimizdin.org ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
4.b. www.dersimizdin.org taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. www.dersimizdin.org 'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. www.dersimizdin.org , herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, www.dersimizdin.org 'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve www.dersimizdin.org sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
5. Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı andan itibaren www.dersimizdin.org sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
6. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü
Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Kastamonu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.
7. Tebligat Adresleri
Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
8- www.dersimizdin.org web sitesinde yer alan sayfalardaki bilgi, materyal ve içerik, şartlar, hükümler ve tanımlar, www.dersimizdin.org ve Abdullah ALİOĞLU tarafından tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.
9- Bu site içeriğinde yer alan herhangi bir bilginin yanlış ve menfi amaçlı kullanımı yasaktır.
10- Bu site, www.dersimizdin.org'dan bağımsız gerçek ve tüzel kişilerce sahip olunan veya işletilen internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu gibi internet sitelerinde yer alan hiçbir bilgi ve içerikten dolayı www.dersimizdin.org sorumluluk kabul etmez. Benzer şekilde, www.dersimizdin.org, kendisinden bağımsız olarak sahip olunan veya işletilen internet sitelerinden bu siteye gerçekleşen bağlantılardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
11- www.dersimizdin.org'da yer alan materyallerden telif hakkına sahip materyaller varsa materyal sahibi tarafından siteden kaldırılması istendiği durumlarda; www.dersimizdin.org isteği değerlendirerek materyali yayından hemen kaldıracaktır.
12- T.C.yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. www.dersimizdin.org bu tür davranışlarda bulunan üyelerin üyeliklerini silme hakkına sahiptir.
13- www.dersimizdin.org'un kullanımı esnasında üçüncü şahıslardan kaynaklanan zararlardan site sorumlu değildir. Kullanıcılar tarafından gönderilen ve sitenin ekibi tarafından hazırlanan dokümanlar virüs taramasından geçirilse de www.dersimizdin.org virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisi bulunmamaktadır. Site, bilgilerinin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez.
14- Abdullah ALİOĞLU kullanıcının ödemesine karşılık olarak www.dersimizdin.org bölümüne üyelikleri kullanımına açmaktadır. Bu bölüm sadece www.dersimizdin.org Ekibi tarafından üretilen ve oluşturulan dokümanların yayınlandığı bölümünün kullanımını içermektedir. www.dersimizdin.org bölümü, dokümanların ticari satışının yapıldığı bir site olmayıp www.dersimizdin.org sitesinin bir eğitim-kültür hizmetidir. www.dersimizdin.org bölümüne üye olan kullanıcı Abdullah ALİOĞLU 'na yaptığı ödemenin doküman bedeli olmadığını, dokümanları ticari şekilde satın almadığını kabul etmiş sayılır.
15- www.dersimizdin.org web sitesi dokümanları, eğitim - öğretime, edebi, kültürel ve bilimsel gelişime katkı sağlamak amacı ile yayınlanmaktadır. Abdullah ALİOĞLU 'nun eğitim ve kültür alanındaki hizmetleri; sitenin yayınını devam ettirebilmesi için gerekli teknik alt yapı (server, hosting bedeli, server download, band genişliği,dokuman hazırlık çalışmaları vb.) ve diğer masraflar için kullanılmaktadır.
16- Sitede sadece www.dersimizdin.org tarafından hazırlanan dokümanlar yayınlanır, paylaşım için üyeler tarafından gönderilen hiçbir doküman sitede yayınlanmaz.
17- www.dersimizdin.org üyeliği sadece 1 (bir) kullanıcı için geçerlidir. Bu sitenin sağlıklı kullanımı için gerekli olan bir şarttır. Üyeler şifresini kesinlikle başka birisiyle paylaşamaz. Paylaştığı tespit edilen üyelerin üyelik hakları iptal edilir ve www.dersimizdin.org yasal haklarını saklı tutar.
18- www.dersimizdin.org sitesinde yer alan bazı bölümler tüm kullanıcılara açıktır.
19- www.dersimizdin.org sitesi üyelik süresi her yılın 1 Temmuz tarihinde başlar, sonraki gelen yılın 30 Haziran tarihinde otomatik sona erer. Yani, 1 Temmuz 2016 tarihinde üye olan kişinin üyeliği 30 Haziran 2017'de sona erer. 1 Temmuzdan sonraki tarihlerde üye olan kişilerin üyelikleri de 30 Haziranda sona erer. Tüm üyelerin üyelikleri her eğitim-öğretim yılının son günü olan 30 Haziranda son bulur.
20- www.dersimizdin.org üyelerinin, yayın hakkı www.dersimizdin.org sitesine ait olan dokümanlarını başka bir ortamda, web sitesinde, görsel medyada yayınlaması, başka kişilerle paylaşması yasaktır. www.dersimizdin.org; dokümanlarını kişisel sitesinde yayınladığı, diğer web sitelerine, e-mail gruplarına, e-mail listesindeki şahıslara gönderdiği ve paylaştığı tespit edilen üyelerin üyelik hakları iptal edilir ve www.dersimizdin.org yasal haklarını saklı tutar.
21- www.dersimizdin.org, bu hizmet üzerinden aldığınız herhangi bir bilgiden dolayı maruz kaldığınız herhangi bir zarar veya kayıptan dolayı sorumluluk taşımayacaktır.
22- Kullanıcı, hizmetlerin kullanımından doğan ve aralarında doğrudan veya dolaylı masrafların da bulunduğu bütün masrafların tek sorumlusu olacaktır.
23- www.dersimizdin.org, nedenine bakmaksızın ve kendi mutlak takdir yetkisiyle, sitenin muhtevası, özellikleri ve bulunabilirlik saatlerinin de içinde bulunduğu herhangi bir yönünü sona erdirme, değiştirme, iptal etme veya kesme hakkına sahip olacaktır.
24- www.dersimizdin.org ve Abdullah ALİOĞLU, bu şartların herhangi bir kısmını herhangi bir zamanda, kısmen veya tümden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu şartlardaki değişiklikler, yalnızca bu sitede açıklandığı zaman geçerli sayılacaktır. Kullanıcı, bu şartları kullanmak için periyodik olarak incelemeyi ve herhangi bir değişikliği öğrenmeyi kabul etmektedir.
25- Kullanıcının, bu kullanım şartlarındaki herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmaya devam etmesi, söz konusu değişiklikleri kabul etmiş olarak addedilecektir.
Her kullanıcı, üye olarak bu kuralları okuyup anladığını, kabul ettiğini ve bu kurallara uyacağını taahhüt eder. Bu, sizinle www.dersimizdin.org ve Abdullah ALİOĞLU arasında yapılan yasal bir katılım anlaşması olup, www.dersimizdin.org’a üye bölümünden faydalanmak suretiyle, kullanıcı bu anlaşmanın bütün şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

Üyelik Sözleşmesini okudum ve kabul ettim.
Evet
Hayır

Webmaster : Maliki ALİOĞLU Bu sitenin tüm hakları Maliki Alioğlu"na aittir. En iyi görüntü için 1024x768 pixel tercih edin.
Sitenin yayına başlama tarihi : Ağustos 2007 Her Hakkı Saklıdır...

Web sitemiz PHP-Nuke (© 2004) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.